::Speedway Manager::

Bardzo fajny menager żużlowy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-04-11 09:15:17

mateo123

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 267
Punktów :   

Opowiadanie Mateo123

Grudziądz, 15 marzec 2009 rok



Witam ! Jestem Mateusz. Moje życie jest tak bogate, że nie da się tylko go opowiedzieć ani tylko go pokazać, ale ja postaram się je Wam opowiedzieć.

Pewnego dnia szedłem sobie spokojnie po ulicy. Mijałem chłopaka z kapturem na głowie. Okazało się, że to był Artur Mroczka. Uczę go w szkole. Powiedział, żebym do niego podszedł. Zaproponował mi propozycję nie do odrzucenia. Powiedział mi, że GTŻ Grudziądz nie ma trenera, i że ja mógłbym zająć to stanowisko. Bez chwili zastanowienia przystałem na to. Od dziecka marzyłem, aby zostać menedżerem klubu żużlowego. Artur był tak uprzejmy, że podwiózł mnie do klubu, abym mógł podpisać kontrakt. Gdy byliśmy już na miejscu tłum dziennikarzy zasypał mnie pytaniami:

- Czy to prawda, że zostanie Pan menedżerem tego klubu ?
- Jakie transfery Pan szykuje w tym sezonie ?


Itd. itp. itvp.

Od razu podpisałem kontrakt i wyszedłem z klubu, tylko aby być z dala od tych dziennikarzy. Chcieliby wszystko wiedzieć... Lecz w domu byłem bardzo szczęśliwy, że zostałem menedżerem mojego ulubionego klubu. Włączyłem sobie w telewizji mecz Lecha z Udinese.

cdn...


Administrator
Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.
Goście, jesteś fajny ;]

Offline

 

#2 2009-04-11 12:05:46

Domi815

Moderator

8149787
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 339
Punktów :   

Re: Opowiadanie Mateo123

xDDD


Mamy 15 sekund, oni zdejmą bramkarza, wprowadzą siódmego gracza! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu.
I tak awansowaliśmy do półfinału

Offline

 

#3 2009-04-11 15:44:11

mateo123

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 267
Punktów :   

Re: Opowiadanie Mateo123

Wiem, że słabo xD


Administrator
Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.
Goście, jesteś fajny ;]

Offline

 

#4 2009-04-11 15:59:10

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: Opowiadanie Mateo123

mateo123 napisał:

Wiem, że słabo xD

Nie słabo tylko MAŁO

Offline

 

#5 2009-04-11 15:59:16

Domi815

Moderator

8149787
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 339
Punktów :   

Re: Opowiadanie Mateo123

Nie słabo, tylko to mnie rozwaliło:

Spoiler:

Itd. itp. itvp.

xDDDDDDDDDDDDDD


Mamy 15 sekund, oni zdejmą bramkarza, wprowadzą siódmego gracza! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu.
I tak awansowaliśmy do półfinału

Offline

 

#6 2009-04-12 11:25:48

mateo123

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 267
Punktów :   

Re: Opowiadanie Mateo123

Jednak zaczynam od nowa.

Mam na imię Mateusz. Mam dom, dwa samochody i pistolet przy skroni.
- Mateuszu, pozwolę sobie się przedstawić - odezwał się osobnik trzymający pistolet. - Jestem... windykatorem. Ci mili panowie krzątający się wokół nas, to moja ekipa windykacyjna. Wolą posługiwać się pseudonimami artystycznymi, więc nie zrobię teraz wyjątku: oto Wyraz, Litera i Sylaba.
Czwórka mężczyzn roześmiała się. Uznałem, że stosownym będzie docenić poczucie humoru człowieka negocjującego za pomocą broni palnej i uśmiechnąłem się nerwowo.
Jak oni dostali się do mojego mieszkania?! Wolf nie zaszczekał,. alarm się nie uruchomił...
Windykator mówi z polskim akcentem. Głupio, że się zdziwiłem.
Osobnik zwany Wyrazem ciągle się śmiejąc podszedł do komody i wywrócił ją. Wywołało to nową salwę śmiechu moich uroczych gości. Nawiasem mówiąc, Wyraz miał dwa metry wysokości i posturę buldożera. Gdy wchodził do mieszkania, drzwi używał chyba wyłącznie z przyzwyczajenia.
Stojący obok Litera był jego antytezą. Chuderlawy, z wąsikiem i kozią bródką, okulary. Interesującym szczegółem była też piła spalinowa w rękach i błysk obłędu w oczach. A może to jednak okulary? Trzymajmy się tej myśli.
- Herr Mateusz, ponieważ nie lubię długiej polemiki, od razu powiem: ależ tak, pan wie kim jest Konrad Cinkowski. Powszechnie szanowany biznesmen z Częstochowy.
Oczywiście, że wiedziałem.
- Pierwsze...
- Zanim pan doda coś nierozsądnego, niech pan spojrzy na lufę tego pistoletu - przerwał mi Windykator. - Widzi pan krzyżyki?
Widziałem te krzyżyki. 15. Jęknąłem cichutko.
- To kiedyś były kreski - powiedział pogodnie Windykator. - Po piętnastej nieudanej windykacji zabrakło lufy. Więc jeszcze raz; zna pan Konrada Cinkowskiego, naszego pracodawcę?
Przeobraziłem się w Gorliwe Potakiwanie.
Sylaba, potężnie zarośnięty troglodyta z twarzą w kształcie pięści zaczął mi sikać na dywan.
- Widzi pan, moi przyjaciele są filmowymi erudytami - kontynuował wyraźnie rozbawiony Windykator wskazując Sylabę. - Ale ad rem. Nasz wspólny znajomy z Częstochowy nie chce zwrotu swego długu. Ma przyjaciela, również biznesmena. To Polak, mieszka w Grudziądzu. Jego syn marzy o prowadzeniu drużyny żużlowej. Umożliwi to mu pan, prawda herr Mateusz?
Chciałem zaprzeczyć. Chciałem zauważyć nonsensowność pomysłu. Chciałem zauważyć, że z aktualnym menedżerem mojego klubu podpisany mam długi kontrakt.
- Herr Mateusz, przyjmuje pan naszą propozycję?


Administrator
Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.
Goście, jesteś fajny ;]

Offline

 

#7 2009-04-12 11:30:26

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: Opowiadanie Mateo123

mateo123 napisał:

pan wie kim jest Konrad Cinkowski. Powszechnie szanowany biznesmen z Częstochowy.[/i]

Wczoraj byłem zwykłym człowiekiem a dziś już biznesmen Podoba mi sie Za dwa dni będe  Księdzem

Co do opowiadania to jest świetne
Oby ci tylko wenny niezabrakło

Offline

 

#8 2009-04-12 12:15:45

Domi815

Moderator

8149787
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 339
Punktów :   

Re: Opowiadanie Mateo123

Fajnie fajnie


Mamy 15 sekund, oni zdejmą bramkarza, wprowadzą siódmego gracza! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu.
I tak awansowaliśmy do półfinału

Offline

 

#9 2009-04-12 21:12:06

mateo123

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 267
Punktów :   

Re: Opowiadanie Mateo123

Dawajta komęty xD


Administrator
Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.
Goście, jesteś fajny ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abramakabra.pun.pl www.pzwmyslenice.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.zieloneosiedlekr.pun.pl www.plemionalia.pun.pl