::Speedway Manager::

Bardzo fajny menager żużlowy

#11 2009-03-23 21:36:52

zwiewa

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 75
Punktów :   

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

Świetna gazetka ale za dużo piszesz.

Offline

 

#12 2009-03-23 21:47:24

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

zwiewa napisał:

za dużo piszesz.

Własnie na tym polega gazetka aby było dużo informacji. Czy widziałeś kiedyś jakąś gazete np. Tygodnik Żużlowy i tam było np. 2-3 informacje i koniec numeru? Nie i własnie dlatego jeśli chcesz mieć gazetke dobrą to lepiej pisać dużo niz niepisać wcale

Offline

 

#13 2009-03-24 14:17:13

mateo123

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 267
Punktów :   

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

Extra gazetka, mógłbyś zostać pisarzem xD


Administrator
Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.
Goście, jesteś fajny ;]

Offline

 

#14 2009-03-24 14:32:33

zwiewa

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 75
Punktów :   

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

mateo123 napisał:

Extra gazetka, mógłbyś zostać pisarzem xD

mateo ma racje powinieneś zostać pisarzem

Offline

 

#15 2009-03-24 15:02:45

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

zwiewa napisał:

mateo123 napisał:

Extra gazetka, mógłbyś zostać pisarzem xD

mateo ma racje powinieneś zostać pisarzem

Bardzo śmieszne

Ale dziękuje ze wam się to podoba

Offline

 

#16 2009-03-25 20:49:45

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

Szósty już numer gazetki klubowej LWY NEWS. Oto co w tym numerze

1)Włókniarz wygrywa hit kolejki z Unią Leszno

2)Włókniarz wygrywa sparing z WTS Wrocław

3) Znamy składy na mecz WTS Atlas Wrocław – CKM Włókniarz Częstochowa

4)Wywiad z Nickim Pedersenem – zawodnikiem Włókniarza Częstochowa

5)Wywiad z Cinkiem2008 – prezesem Włókniarza Częstochowa


-----------------------------------------------

Hit kolejki dla Włókniarza Częstochowa



Inauguracja ligowego żużla w Częstochowie oraz hit 2 kolejki Speedway Ekstraligi przyciągnęły we wtorkowe popołudnie na trybuny Stadionu "Arena Lwa" komplet publiczności. Meczem z Włókniarza Częstochowa i Unii Leszno zainaugurowano rozgrywki ligowe sezonu 2009 w Częstochowie. Słońce, które po deszczowym całym tygodniu mocno świeciło od wtorkowego poranka dało możliwość rozegrania tego meczu. Kibice Włókniarza po meczu świetowali wygraną swoich zawodników. A kibice Unii Leszno wrócą do domów podwójnie zawiedzieni. Przegrali mecz w Częstochowie oraz stracili lidera Jarosława Hampela.

http://i40.tinypic.com/29lo6k3.jpg


http://i43.tinypic.com/dnle9h.jpg
Nicki Pedersen - lider "Lwów"...

http://i43.tinypic.com/1i0va1.jpg
... Jason Crump - lider wśród gości


Włókniarz wygrywa sparing z WTS Wrocław

Dwie niepokonane drużyny w Speedway Ekstralidze spotkały się dziś w spotkaniu towarzyskim na torze w Częstochowie. Drużyna z Wrocławia pojechała w najlepszym składzie a częstochowianie w rezerwowym wspierani gościnnie przez Michała Szczepaniaka i Wacława Stokrotke. Przez większość meczu to wrocławianie prowadzili lecz w 15 biegu taśmę dotknął Joe Screen a defekt potem zaliczył Tomasz Jędrzejak i CKM Włókniarz wygrał 45:44.

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 45
1. Lee Richardson............ 1* 2  0  3  Fx -   6+1
2. Tomasz Gapiński........... 2  D  2  0  3  -   7
3. Mateusz Szczepaniak....... 1  1  1* -  -  -   3+1
4. g) Michał Szczepaniak..... 3  3  2  0  3  -  11
5. Nicki Pedersen............ 1  3  3  2  2* -  11+1
6. Konrad Cinkowski.......... 1* 1  0  3  -  -   5+1
7. g) Wacław Stokrotka....... 2  0  T  -  -  -   2

WTS WROCŁAW 44
1. Davey Watt................ 0  0  1* 2  -  -   3+1
2. Scott Nicholls............ 3  2  2  1  2  -  10
3. Tomasz Jędrzejak.......... 2  0  3  3  T  -   8
4. Daniel Jeleniewski........ 0  2  1  1* 1* -   5+2
5. Joe Screen................ 2* 3  3  2  DS -  10+1
6. Mikołaj Szmyt............. 0  1  0  1* -  -   2+1
7. Jurica Pavlic............. 3  3  -  -  -  -   6


Znamy składy na mecz WTS Wrocław – CKM Włókniarz

W środe wczesnym rankiem poznaliśmy składy drużyn WTS i CKM na najbliższy mecz III kolejki Speedway Ekstraligi. Oto składy:

WTS
9.Leigh Adams/Joe Screen
10.Scott Nicholls
11.Davey Watt
12.Tomasz Jędrzejak
13.Joe Screen/Leigh Adams
14.Jurica Pavlic
15.Maciej Janowski


CKM
1.Chris Holder/Tomasz Gapiński
2.Greg Hancock
3.Tomasz Gapiński/Chris Holder
4.Lee Richardson
5.Nicki Pedersen
6.Konrad Cinkowski
7.Lewis Bridger



Koncentruje się na swojej karierze


rozmowa z Nickim Pedersenem zawodnikiem CKM Włókniarz Częstochowa



Jak wyglądały twoje przygotowania do tego sezonu?
Wszystko rozpoczęło się na dobre jeszcze w starym roku. Tak naprawdę moje przygotowania do zbliżającego się sezonu miały swój początek w listopadzie 2008 roku. Już wtedy zacząłem pracę nad moją formę fizyczną. Jestem zadowolony jak narazie ze swojej formy i mam nadzieje ze utrzymam ją do końca sezonu
W minionym sezonie broniłeś mistrzowskiego tytułu i ostatecznie zostałeś najlepszym żużlowcem świata. Czy trudniej broni się mistrzostwa niż je zdobywa?
W tej chwili z całą pewnością mogę powiedzieć - tak. Bez wątpienia walka w 2008 roku i wygranie tytułu po raz kolejny było znacznie trudniejszym zadaniem. Jazda z numerem pierwszym na plastronie nigdy nie jest prosta. Jak doskonale wiadomo, każdy chce pokonać takiego zawodnika. Z tego powodu przyjąłem trochę inną taktykę. Powiem szczerze, że nie skupiałem się za wszelką cenę na tym, żeby obronić tytuł z 2007 roku. Przede wszystkim chciałem atakować od samego początku sezonu. Jak się okazało, dało mi to niezwykle potrzebną stabilizację w trakcie całego roku. W tym sezonie może swoje pokazać Greg Hancock który zapowiadał chęć walki o tytuł IMŚ i pokazał juz w I rundzie że nie żartował.
Ostatnie lata na żużlowych torach pokazują, że to Duńczycy są dominującą nacją w speedwayu...
To nie do końca tak. Nie sądzę, że Dania jest albo będzie wkrótce taką siłą jak w latach osiemdziesiątych. Wtedy wygrywaliśmy praktycznie wszystko, co było do wygrania. W moim przekonaniu, w najbliższych latach w speedwayu będą dominować żużlowcy różnych nacji. Mam na myśli Polaków, Australijczyków, Szwedów, oczywiście moich rodaków z Danii.
Karta twoich osiągnięć z roku na rok się zapełnia. Czy Nicki Pedersen myśli gdzieś po cichu o tym, żeby dogonić największe sławy duńskiego speedwaya takie jak Hans Nielsen czy Ole Olsen?
Nie ukrywam, że jestem świadomy, jakimi osiągnięciami mogą poszczycić się tacy żużlowcy, jak Ole Olsen, Erik Gundersen czy też Hans Nielsen. Powiem jednak szczerze, że gdyby mój cel polegał na pobiciu ich rekordów, to pewnie nigdy bym tego nie dokonał. Wychodzę z założenia, że muszę koncentrować się na mojej własnej karierze. Kiedy pod koniec mojej przygody z tym sportem okaże się, że udało mi się pobić jakiś szczególny wyczyn, to będzie to dla mnie powód do dodatkowej satysfakcji.
Z jakimi nadziejami przystąpiłeś do tego sezonu?
Indywidualnie chce oczywiście obronić tytuł IMŚ ale jak już mówiłem będzie cieżko. W drużynie chce wreszcie zdobyć ze swoją drużyną tytuł DMP gdyż jeszcze niemiałem okazji zdobyć tego tytułu.
Porozmawiajmy o polskiej lidze. Jaka jest siła częstochowskiego Włókniarza po odejściu z drużyny Sebastiana Ułamka?
Dużej straty niema Włókniarz po tym odejsciu gdyż nasz klub wzmocnił Chris Holder i jeździ bardzo dobrze.
Włókniarz Częstochowa wygrał swoje dwa mecze. Są wskazywani do tytułu DMP. Co ty o tym sądzisz??
Tak wygraliśmy te mecze ale było bardzo trudno. ZKŻ i Unia to nie tacy byli rywale i było ciężko. Teraz przed nami mecz z WTS ale też będzie ciężko gdyż sprowadzony tam Leigh Adams, Jurica Pavlic i dobrze jeżdzący ostatnio Tomasz Jędrzejak niebędą chcieli przegrać tego meczu zwłaszcza że WTS jest również jak narazie niepokonaną drużyną tak samo jak my.
Czy po zakończeniu minionego sezonu miałeś czas na zasłużone wakacje?
Tak, znalazłem trochę czasu. Wraz z moją narzeczoną Anne Mette udałem się w podróż na Karaiby. Zaraz po tym postanowiliśmy zatrzymać się na niewielkiej wysepce o nazwie Aruba. Poza tym, byłem również w Norwegii, ponieważ chciałem poszaleć trochę na snowboardzie.
Z pewnością słyszałeś o spekulacjach dotyczących zasad wyłaniania mistrza świata. Niektórzy są za powrotem do jednodniowego finału. Co na to Nicki Pedersen?
Myślę, że w tej chwili mamy najbardziej sprawiedliwy system wyłaniania najlepszego zawodnika świata. Jeżeli masz najwięcej punktów po rozegraniu jedenastu rund, to znaczy, że naprawdę zasłużyłeś na mistrzowski tytuł. Powrót do starego systemu jest równoznaczny z uzależnieniem zdobycia mistrzowskiej korony od takich czynników jak szczęście czy pech. To mogłoby odgrywać nawet decydującą rolę.
Dziękuje za wywiad
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich fanów speedwaya w Częstochowie


http://s.v3.tvp.pl/images/9/c/6/uid_9c6a1c6e26d44648966c6cdf287b1f2e_width_450_play_0_pos_3_gs_0.jpg
Nicki Pedersen podczas udzielania wywiadu


rozmowa z Cinkiem2008 - menadzerem Włókniarza Częstochowa



Witam
Witam serdecznie
Początek tego sezonu jest dla was świetny. Wygrana z Falubazem w Zielonej Górze a teraz wygrana z Unią Leszno u siebie. Jak oceniasz te dwa mecze?
Tak w meczu z Falubazem chcieliśmy wygrac i zrewanżowac się im za porażke w zeszłym sezonie w meczu o "brąz" Dobrze w Zielonej Górze pojechali liderzy czyli Pedersen i Hancock ale napewno dobry występ zaliczyli Gapiński i Bridger. Z Lesznem już cały zespół pojechał dobrze. Znów liderami byli Pedersen i Hancock który w trakcie przerwy źle się poczuł i zrezygnował z jazdy w biegu 15. Dobry debiut w lidze zaliczył Konrad Cinkowski który zdobył 3 punkty.
Przed wami teraz mecze z WTS Wrocław oraz Polonią Bydgoszcz. Czy czujecie się faworytami tych spotkań?
Napewno nie!! WTS pozyskał w okresie transferowym Liegh Adamsa, Jurice Pavlica i Joe Screena i może być nam ciężko a po drugie wrocławianie będą mieć atut własnego toru. Mam nadzieje że jednak wygramy. Co do meczu z Polonią to mecz będzie na naszym torze i mam nadzieje że uda nam się go wygrać.
Konrad Cinkowski, Borys Miturski i Adrian Osmólski to jak narazie największe nadzieje Częstochowskiego żużla??
Każdy jest jakąś nadzieją ale z Cinkowskim, Miturskim i Osmólskim wiążemy największe nadzieje na przyszłość
Kto zdobędzie wq. ciebie tytuł IMŚ
W tym sezonie może być bardzo ciekawie. Licze że ktoś z dwójki Hancock - Pedersen stanie na podium. Jednak wq. tytuł Mistrza Świata zdobędzie Nicki Pedersen.
Kto jest kapitanem "lwów"?
Niewątpliwie Greg Hancock który zawsze komuś poradzi na treningu czy to na meczu. Kapitana wybralismy wraz z zawodnikami.
Dziękuje za wywiad
Również dziękuje i pozdrawiam wszystkich fanów żużla w całej polsce

Offline

 

#17 2009-03-29 13:45:40

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

Siódmy już numer gazetki klubowej Włókniarza. Oto co dzis w numerze

1)Fenomenalny występ Bridgera na wyspach. Świetnie również Chris Holder

2)Bardzo dobre występy „Lwów” w Wielkiej Brytanii

3)Dobry występ Bridgera w Zielonej Górze. Słabo Cinkowski

4)Włókniarz wygrywa sparing w Warszawie

5)Średni występ Bridgera i Richardsona w Knouck Out CUP

6)Wygrany sparing naszych juniorów



Fenomenalny występ Bridgera na wyspach. Świetnie również Chris Holder
Eastbourne Eagles pokonało na wyjeździe Poole Pirates 49:43 i wygrało dwumecz rozgrywek o Tarczę Elite League. Wśród zwycięzców najlepiej spisał się zdobywca kompletu punktów, Lewis Bridger. Natomast w ekipie „piratów” najlepiej spisał się Chris Holder.

Poole Pirates 43
1. Bjarne Pedersen (2,2,2,1,1*) 8+1
2. Jason Doyle z/z
3. Joe Screen (w/u,1*,3,3,4!) 11+1
4. Daniel Davidsson (2,2,1*,1,1) 7+1
5. Chris Holder (3,2,2,3,2) 12
6. Glen Phillips (0,1,0,0)
7. Carl Stonehewer (0,1,0,0,0,3) 4


Eastbourne Eagles 49
1. Davey Watt (3,0,3,2,3) 11
2. Cameron Woodward (1,3,1*,1) 6+1
3. Lewis Bridger (3,3,3,3) 12
4. Lukas Dryml (-,-,-,-) 0
5. David Norris (u,0,2,0,0) 2
6. Ricky Kling (2*,1,1,0,0) 4+1
7. Simon Gustafsson (3,2,3,2,1,1,2) 14



Dobre występy „Lwów” w Wielkiej Brytanii

Bez spodziewanych emocji zakończył się piątkowy pojedynek w ramach Elite League Knock Out Cup. The Lakeside Hammers na własnym torze nie dali żadnych szans ekipie z Eastbourne, wygrywając 57:38. Rewanż zaplanowano na sobotę.

The Lakeside Hammers:
1. Adam Shields (1*,3,3,2,0) 9+1
2. Jonas Davidsson (2,2*,2*,2*,1) 9+3
3. Lee Richardson (3,3,3,2) 11
4. Joonas Kylmakorpi (2*,2*,2*,2*) 8+4
5. Kauko Niemenen (3,3,2,1) 9+1
6. Rob Mear (d,1,0,-) 1
7. Stuart Robson (2,2*,3,0,3) 10+1


Eastbourne Eagles:
1. Davey Watt (3,1,6!,3,3) 16
2. Cameron Woodward (d,d,w,1)1
3. Lewis Bridger (1,4!,0,3,2*) 10+1
4. Lukas Dryml (0,0,0) 0
5. Dave Norris (u,1,1,u) 2
6. Ricky Kling (1,0,0) 1
7.Simon Gustafsson (3,1,1,1,1,1) 8



Dobry występ Bridgera w Zielonej Górze. Słabo Cinkowski

W Grand Prix juniorów w Zielonej Górze dobry występ zaliczył Lewis Bridger który zajał 5 miejsce. Drugi z zawodników CKM Włókniarz Konrad Cinkowski zajał ostatnią 16 pozycję. Jednak dla niego jest to pierwszy sezon w karierze i jeszcze nie raz pokaże na co go stać.


1. Jurica Pavlic............. 2  3  3  3  2  13
  2. Matej Kus................. 3  3  0  3  3  12
  3. Maciej Janowski........... 1  2  3  3  2  11
  4. Przemysław Pawlicki....... 3  3  2  2  1  11
  5. Lewis Bridger............. 2  3  2  R  3  10
  6. Sebastian Zwiewka......... 3  1  3  2  Fx  9
  7. Artur Mroczka............. 1  2  1  3  1   8
  8. Dominik Górny............. 2  2  0  2  2   8
  9. Benjamin Barker........... 1  0  2  1  3   7
10. Thomas Jonason............ 2  0  3  1  0   6
11. Patryk Becela............. 3  0  1  Fx 2   6
12. Dawid Lampart............. 0  2  2  1  1   6
13. Adam Kajoch............... 0  1  Fx 0  3   4
14. Wojciech Zwiewka.......... 1  0  1  2  0   4
15. Wacław Stokrotka.......... 0  1  1  1  Fx  3
16. Konrad Cinkowski.......... 0  1  R  0  X   1
17. Grzegorz Zengota.......... Did not ride
18.Grzegorz Stróżyk.......... Did not ride


http://foto.scigacz.pl/cache/imgs/_750/gallery/sport/zuzel/Historyczny_final_IMS_Juniorow_w_Pardubicach/Patrick_Hougaard_Lewis_Bridger.jpg
Konrad Cinkowski (B) w pojedynku z Lewisem Bridgerem (C) w biegu nr 6


[size=16]Wygrany sparing Włókniarza w Warszawie



W Warszawie odbył się mecz sparingowy pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Unibaxem Toruń. Mecz był pod hasłem „Pomagamy reaktywować warszawski żużel”. Pieniądze ze zbiórki oraz za bilety zostały przekazane na rzecz warszawskiego żużla. Mecz mógł się podobać kibicom żużla którzy przybyli na stadion a było ich bardzo ale to bardzo wiele. Świetny mecz pojechały „Lwy” które od biegu 9 od 15 wygrały z „Aniołami” aż 29:8!!. Mecz miał być również sprawdzianem obu ekip przed III kolejką Speedway Ekstraligi gdzie Włókniarz Częstochowa spotka się z 3 zespołem Ekstraligi który w tym sezonie tak jak właśnie Włókniarz i Unibax jeszcze nie przegrał czyli WTS Wrocław.


http://i43.tinypic.com/2nbhpnd.jpg


http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19957/gajewski_torun_470.jpeg
Mina Jacka Gajewskiego mówi sama za siebie


Średni występ Bridgera i Richardsona w Knouck Out CUP

Eastbourne Eagles pokonało w meczu Elite League Knock Out Cup The Lakeside Hammers 50:43. Dla "Orłów" najwięcej, 13 punktów zdobył Australijczyk - Davey Watt. Słabo pojechał Lewis Bridger który zdobył tylko 8 punktów. W zespole przyjezdnych najskuteczniejszym zawodnikiem był rodak Watta - Adam Shields, który zdobył 15 "oczek". Lee Richardson zdobył tylko 6 punktów. Do kolejnej rundy awansował zespół The Lakeside Hammers, który w pierwszym meczu zwyciężył 57:38 a w dwumeczu 100:88.

Eastbourne Eagles - 50 pkt.
1. Davey Watt (2,3,3,3,2) 13
2. Cameron Woodward (1*,1,3,2*) 7+2
3. Lewis Bridger (d,2*,3,3,0) 8+1
4. Lukas Dryml (1,3,1,3) 8
5. David Norris (3,1,0,1) 5
6. Ricky Kling (3,t,1,0) 4
7. Simon Gustafsson (2*,0,w,2*,1) 5+2


The Lakeside Hammers - 43 pkt.
1. Adam Shields (3,1,6!,2,3) 15
2. Jonas Davidsson (0,0,0,2*) 2+1
3. Lee Richardson (2*,2*,u,2) 6+2
Joonas Kylmaekorpi (3,3,1,2,1) 10
Kauko Nieminen (1*,2,2,0) 5+1
Robert Mear (1,w,0,0) 1
Stuart Robson (0,2,1,1*) 4+1



Wygrany sparing naszych juniorów

Świetny mecz w wykonaniu naszych juniorów. W sparingu z juniorami Stali Gorzów nasi juniorzy pokazali że umieją się ścigać na najwyższym poziomie i potrafią wygrywać. Dzieki świetnej dziś jeździe Kamil Cieślar, Konrad Cinkowski i Borys Miturski mają ogromne szanse na to aby pojechać w najbliższej ligowej kolejce z WTS Wrocław. Lewis Bridger tema co się martwić bo on na 100% znajdzie się w składzie

http://i41.tinypic.com/2nrpwty.jpg

Offline

 

#18 2009-03-29 13:53:45

Miki_

Adept

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 59
Punktów :   

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

rozgrzmociłeś te gorzowskie pieski

Offline

 

#19 2009-04-06 15:40:34

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

1)Porażka „Lwów” w III kolejce Speedway Ekstraligi
2)Wygrana Włókniarza w Pucharze Polski
3)Tabela po 3 kolejkach Speedway Ekstraligi
4)Greg Hancock wygrywa I runde Grand Prix
5)Jason Crump zwycięża w Lesznie w II rundzie Grand Prix. 2 Pedersen
6)CKM Włókniarz – Polonia Bydgoszcz czyli zapowiedź meczu IV kolejki Speedway Ekstraligi





Porażka „Lwów” w III kolejce Speedway Ekstraligi

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Włókniarz Czestochowa poległ we Wrocławiu tylko 47:46. Do pełni sukcesu brakło tego jednego punktu który Chris Holder stracił na ostatnim łuku popełniając błąd. Najlepiej w tym spotkaniu pojechał niewątpliwie Nicki Pedersen który zgromadził 18 punktów. W ekipie WTS najlepiej spisał się Leigh Adams sprowadzony z Unii Leszno.

WTS WROCŁAW 47
1. Leigh Adams............... 3  1* 3  3  2  -  12+1
2. Daniel Jeleniewski........ 1  2  2* 2  0  -   7+1
3. Scott Nicholls............ 2  0  2  3  1  -   8
4. Tomasz Jędrzejak.......... 1* 3  0  1  -  -   5+1
5. Joe Screen................ 2  2  2  0  -  -   6
6. Jurica Pavlic............. 3  1* 1* 1* 0  1*  7+4
7. Maciej Janowski........... 2* -  -  -  -  -   2+1

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46
1. Chris Holder.............. 0  1* 3  2  3  0   9+1
2. Lee Richardson............ 2  2  0  1  -  -   5
3. Tomasz Gapiński........... 0  3  0  2  -  -   5
4. Greg Hancock.............. 3  0  1  1* 2* -   7+2
5. Nicki Pedersen............ 3  3  3  6!  3  -  18
6. Konrad Cinkowski.......... 0  0  1  0  -  -   1
7.Lewis Bridger............. 1  0  -  -  -  -   1


http://foto.scigacz.pl/gallery/sport/zuzel/Dwumecz_Wlokniarz_Czestochowa-Atlas_Wroclaw/37_nicki_pedersen_gest.jpg
Nicki mógłbyć zadowolony ze swojego występu

Wygrana Włókniarza w Pucharze Polski

Podczas losowania par ćwierćfinałowych Pucharu Polski Włókniarzowi Częstochowa przypadł trudny łotewski zespół Lokomotive Daugavpils. Już pierwszy mecz w Częstochowie pokazał że może być ciężko. Włókniarz wygrał 47:43 ale o awans przyjdzie mu tak naprawdę walczyć na Łotwie gdyż mała wpadka zabierze szanse na awans do półfinałów. Dziś jednak wygraliśmy a do zwycięstwa poprowadził nas Nicki Pedersen który zdobył 15 punktów. W ekipie z Łotwy najskuteczniejszy był Artiom Łaguta.

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 47
1. Greg Hancock.............. 2  2  1  3  1  -   9
2. Chris Holder.............. 1* 0  3  2* 3  -   9+2
3. Lee Richardson............ 3  1  2  0  2* -   8+1
4. Tomasz Gapiński........... 0  0  0  1  -  -   1
5. Nicki Pedersen............ 3  3  3  3  3  -  15
6. Konrad Cinkowski.......... 3  0  1  0  0  -   4
7. Borys Miturski............ 1  -  -  -  -  -   1

LOKOMOTIVE DAUGAVPILS 43
1. Grigorij Łaguta........... 3  N2 3  1* 0  -   7+1
2. Christian Hefenbrock...... 0  2  1  2  -  -   5
3. Maksim Bogdanow........... 2  3  2  1  1  -   9
4. Roman Povazhny............ 1* 1  1* Fx -  -   3+2
5. Adam Shields.............. 2  2* 0  3  0  -   7+1
6. Artiom Łaguta............. 2  1* 3  2  2* 2  12+2
7.Jewgienij Karwackij....... 0  -  -  -  -  -   0

8.
http://www.ckmwlokniarz.com.pl/images/photoalbum/album_51/358_druzyna_2008.jpg
Ekipa "Lwów" tuż przed spotkaniem

Tabela po 3 kolejkach Speedway Ekstraligi

http://i41.tinypic.com/2mmu8wi.jpg

Greg Hancock wygrywa I rundę Grand Prix

Greg Hancock od wygranej zaczął batalię o IMŚ. Po rundzie zasadniczej zajmował 3 miejsce i był jednym z faworytów. Jednak Pedersen wygrywał i to wszystko wskazywało że to on wygra. Jednak w półfinale zajał ostatnie miejsce i odpał. Hancock swój półfinał wygrał tak samo jak finał. Drugie miejsce dla Tomasza Golloba a trzecie dla Emila Sajftdinowa.

1. Greg Hancock.............. 0  3  3  2  2  10 +6
2. Tomasz Gollob............. 2  0  3  2  2   9 +4
3. Emil Sajfudtinov.......... 3  2  2  0  3  10 +2
4. Chris Harris.............. 3  3  2  R  0   8 +0


http://foto.scigacz.pl/gallery/sport/zuzel/Dwumecz_Wlokniarz_Czestochowa-Atlas_Wroclaw/26_nicki_pedersen_greg_hancock.jpg
Pogawędka przed turniejem Grega i Nickiego

Jason Crump zwycięża w II rundzie Grand Prix. Pedersen 2
Po rundzie zasadniczej prowadził Nicki Pedersen a Jason Crump był drugi. Świetnie jechali również Sajfutdinow i Gomólski i oni tez byli wskazywani na podium. Jednak półfinał wyłonił iż Crump,Pedersen,Adams i Holta staną obok siebie pod taśmą. W finale najszybszy był Jason Crump ale Nicki Pedersen był drugi i dużo w klasyfikacji generalnej niestracił.

1.Jason Crump............... 2  3  2  3  3  13 +6
2. Nicki Pedersen............ 3  3  3  3  2  14 +4
3. Leigh Adams............... 3  1  2  Fx 0   6 +2
4. Rune Holta................ 0  0  3  1  3   7 +0


CKM Włókniarz – Polonia Bydgoszcz czyli zapowiedź meczu IV kolejki Speedway Ekstraligi

Już w najbliższy wtorek na torze przy Olsztyńskiej 79 spotkają się drużyny z Częstochowy i Bydgoszczy. Dla żużlowców mecz jak każdy. Dla kibiców mecz przyjaźni gdyż CKM trzyma przymierze wraz z Polonią oraz GKM Grudziądz. Mecz zapowiada się emocjonująco lecz ogromne szanse na wygraną mają zawodnicy „Lwów” i jeśli oni tego meczu nie wygrają to będzie bardzo wielka sensacja.
Oto składy na ten mecz:

CKM Włókniarz

9.Tomasz Gapiński
10.Lee Richardson
11.Chris Holder
12.Greg Hancock
13.Nicki Pedersen
14.Lewis Bridger
15.Konrad Cinkowski


Polonia Bydgoszcz
1. Andreas Jonsson
2. Antonio Lindbaeck
3. Krzysztof Buczkowski
4. Jonas Davidsson
5. Tomasz Chrzanowski
6. Damian Adamczak
7. Emil Sajfudtinov

Offline

 

#20 2009-04-06 15:51:49

mateo123

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 267
Punktów :   

Re: Lwy News - gazetka klubowa Włókniarza Częstochowa

Great die Gazetke. Świetnie piszesz, brak mi słów xD


Administrator
Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.
Goście, jesteś fajny ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gryizabawy.pun.pl www.tecktonik.pun.pl www.turbogamehero.pun.pl www.spamerka.pun.pl www.mfox.pun.pl