::Speedway Manager::

Bardzo fajny menager żużlowy

#1 2009-03-24 20:24:49

Domi815

Moderator

8149787
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 339
Punktów :   

2 kolejka rundy zasadniczej

Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils
GKM Grudziądz - Start Gniezno
RKM Rybnik - Stal Rzeszów
Km Ostrów - PSŻ Poznań


Mamy 15 sekund, oni zdejmą bramkarza, wprowadzą siódmego gracza! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu.
I tak awansowaliśmy do półfinału

Offline

 

#2 2009-03-25 13:37:14

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: 2 kolejka rundy zasadniczej

KM OSTRÓW 59
1. Chris Harris.............. 3  3  0  1  -  -   7
2. Karol Ząbik............... 2* 1  3  2* 2* -  10+3
3. Krystian Klecha........... 3  1  2* 3  1  -  10+1
4. Daniel Nermark............ 2* 3  3  3  3  -  14+1
5. Adrian Gomólski........... 2  0  3  3  3  -  11
6. Dominik Górny............. 0  1  1  -  -  -   2
7. Patryk Pawlaszczyk........ 3  1* 1  -  -  -   5+1

PSŻ POZNAŃ 31
1. Zbigniew Suchecki......... 0  0  0  2  -  -   2
2. Paweł Hlib................ 1  2  2  1  2  -   8
3. Norbert Kościuch.......... 0  3  2  0  2  0   7
4. Daniel Pytel.............. 1  2* 1* 0  0  -   4+2
5. Rafał Trojanowski......... 3  Fx 0  -  -  -   3
6. Adam Kajcoh............... 2  2  1  0  1  -   6
7. Grzegorz Stróżyk.......... 1* 0  -  -  -  -   1+1

No. Results                                                                    KM PS  KM PS
  1: Patryk Pawlaszczyk, Adam Kajcoh, Grzegorz Stróżyk, Dominik Górny..........  3  3   3  3
  2: Chris Harris, Karol Ząbik, Paweł Hlib, Zbigniew Suchecki..................  5  1   8  4
  3: Krystian Klecha, Daniel Nermark, Daniel Pytel, Norbert Kościuch...........  5  1  13  5
  4: Rafał Trojanowski, Adrian Gomólski, Patryk Pawlaszczyk, Grzegorz Stróżyk..  3  3  16  8
  5: Daniel Nermark, Paweł Hlib, Krystian Klecha, Zbigniew Suchecki............  4  2  20 10
  6: Norbert Kościuch, Daniel Pytel, Dominik Górny, Adrian Gomólski............  1  5  21 15
  7: Chris Harris, Adam Kajcoh, Karol Ząbik, Rafał Trojanowski (Fx)............  4  2  25 17
  8: Adrian Gomólski, Paweł Hlib, Patryk Pawlaszczyk, Zbigniew Suchecki........  4  2  29 19
  9: Karol Ząbik, Norbert Kościuch, Daniel Pytel, Chris Harris.................  3  3  32 22
10: Daniel Nermark, Krystian Klecha, Adam Kajcoh, Rafał Trojanowski...........  5  1  37 23
11: Adrian Gomólski, Karol Ząbik, Paweł Hlib, Norbert Kościuch................  5  1  42 24
12: Krystian Klecha, Zbigniew Suchecki, Dominik Górny, Adam Kajcoh............  4  2  46 26
13: Daniel Nermark, Norbert Kościuch, Chris Harris, Daniel Pytel..............  4  2  50 28
14: Adrian Gomólski, Karol Ząbik, Adam Kajcoh, Daniel Pytel...................  5  1  55 29
15: Daniel Nermark, Paweł Hlib, Krystian Klecha, Norbert Kościuch.............  4  2  59 31


Sędziował: Cinek2008
zawodnik meczu:Daniel Nermark


KMO:Wygrana +50 tys Bilety +150 tys Pensje -50 tys Sponsor +100 tys = +250 tys


PSŻ: Przegrana -50 tys Pensje -50 tys Sponsor +100 tys = 0

Offline

 

#3 2009-03-25 19:32:34

Domi815

Moderator

8149787
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 339
Punktów :   

Re: 2 kolejka rundy zasadniczej

UNIA TARNÓW 52
1. Janusz Kołodziej.......... 3  2  3  3  3  -  14
2. Kevin Doolan.............. Rider replacement
3. Bjarne Pedersen........... 0  1* 0  0  3  1   5+1
4. Sebastian Ułamek.......... 3  3  1  3  2* 1  13+1
5. Piotr Świderski........... 2* 3  2  3  X  3  13+1
6. Patrick Hougarrd.......... 2  1  0  1  1  1   6
7. Szymon Kiełbasa........... 1* -  -  -  -  -   1+1

LOKOMOTIV DAUGAVPILS 39
1. Adam Shields.............. 0  1  3  0  -  -   4
2. Maksim Bogdanow........... 1  3  1* R  2* 2   9+2
3. Roman PoVazhny............ 2  0  0  -  -  -   2
4. Christian Hefenbrock...... 1* 2  2  2  -  -   7+1
5. Grigorij Łaguta........... 0  3  2  0  2!  2   9
6. Jewgenij Karwackij........ 0  Fx -  -  -  -   0
7. Aartom Łaguta............. 3  2  1* 2  0  -   8+1

No. Results                                                                         UN LO  UN LO
  1: Aartom Łaguta, Patrick Hougarrd, Szymon Kiełbasa, Jewgenij Karwackij...........  3  3   3  3
  2: Janusz Kołodziej, Piotr Świderski, Maksim Bogdanow, Adam Shields...............  5  1   8  4
  3: Sebastian Ułamek, Roman PoVazhny, Christian Hefenbrock, Bjarne Pedersen........  3  3  11  7
  4: Piotr Świderski, Aartom Łaguta, Patrick Hougarrd, Grigorij Łaguta..............  4  2  15  9
  5: Grigorij Łaguta, Janusz Kołodziej, Bjarne Pedersen, Roman PoVazhny.............  3  3  18 12
  6: Maksim Bogdanow, Piotr Świderski, Adam Shields, Patrick Hougarrd...............  2  4  20 16
  7: Sebastian Ułamek, Grigorij Łaguta, Aartom Łaguta, Bjarne Pedersen..............  3  3  23 19
  8: Piotr Świderski, Christian Hefenbrock, Patrick Hougarrd, Roman PoVazhny........  4  2  27 21
  9: Janusz Kołodziej, Aartom Łaguta, Sebastian Ułamek, Grigorij Łaguta.............  4  2  31 23
10: Sebastian Ułamek, Christian Hefenbrock, Maksim Bogdanow, Bjarne Pedersen.......  3  3  34 26
11: Janusz Kołodziej, Christian Hefenbrock, Patrick Hougarrd, Maksim Bogdanow (R)..  4  2  38 28
12: Bjarne Pedersen, Sebastian Ułamek, Grigorij Łaguta (JOKER), Jewgenij Karwackij (Fx)....  5  2  43 29
13: Adam Shields, Maksim Bogdanow, Patrick Hougarrd, Piotr Świderski (X)...........  1  5  44 34
14: Janusz Kołodziej, Maksim Bogdanow, Bjarne Pedersen, Adam Shields...............  4  2  48 36
15: Piotr Świderski, Grigorij Łaguta, Sebastian Ułamek, Aartom Łaguta..............  4  2  52 38

Sędzia: Domi815
Zawodnik meczu: Janusz Kołodziej - +0,03 KSM!

Rozliczenia: Unia - Bilety +150 tys. , Wygrana +50 tys. , Pensje -50 tys. , Sponsor +100 tys. = +250 tys.
Lokomotiv - Przegrana -50 tys. , Pensje -50 tys. , Sponsor +100 tys. = 0


Mamy 15 sekund, oni zdejmą bramkarza, wprowadzą siódmego gracza! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu.
I tak awansowaliśmy do półfinału

Offline

 

#4 2009-03-28 13:24:58

Domi815

Moderator

8149787
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 339
Punktów :   

Re: 2 kolejka rundy zasadniczej

RKM RYBNIK 57
1. Zbigniew Czerwiński....... 3  2  3  1  Fx  -   9
2. Ronnie Jamroży............ 2* 0  2* X  -  -   4+2
3. Marcin Rempała............ 2  2* 3  3  3  -  13+1
4. Mariusz Węgrzyk........... Fx 3  2* 2* 2* -   9+3
5. Denis Gizatulin........... 3  3  2* 1  3  -  12+1
6. Michał Mitko.............. 3  2* 2* 3  0 - 10+2
7. Sławomir Pyszny........... 0  -  -  -  -  -   0

STAL RZESZÓW 35
1. Lukas Dryml............... 0  1  0  -  -  -   1
2. Charlie Gjedde............ 1  0  1  -  -  -   2
3. Paweł Miesiąc............. 1  3  0  2* 2* 2  10+2
4. Maciej Kuciapa............ 3  1  1  3  6  1* 15+1
5. Cameron Woodward.......... Fx 1  Fn -  -  -   1   (I)
6. Kevin Woelbert............ 1* 1  0  1  0  -   3+1
7. Dawid Lampart............. 2  Fx 0  1  -  -   3

No. Results                                                                          RK ST  RK ST
  1: Michał Mitko, Dawid Lampart, Kevin Woelbert, Sławomir Pyszny....................  3  3   3  3
  2: Zbigniew Czerwiński, Ronnie Jamroży, Charlie Gjedde, Lukas Dryml................  5  1   8  4
  3: Maciej Kuciapa, Marcin Rempała, Paweł Miesiąc, Mariusz Węgrzyk (Fx).............  2  4  10  8
  4: Denis Gizatulin, Michał Mitko, Kevin Woelbert, Cameron Woodward (Fx)............  5  1  15  9
  5: Paweł Miesiąc, Zbigniew Czerwiński, Maciej Kuciapa, Ronnie Jamroży..............  2  4  17 13
  6: Denis Gizatulin, Michał Mitko, Lukas Dryml, Charlie Gjedde......................  5  1  22 14
  7: Mariusz Węgrzyk, Marcin Rempała, Cameron Woodward, Kevin Woelbert...............  5  1  27 15
  8: Michał Mitko, Denis Gizatulin, Maciej Kuciapa, Paweł Miesiąc....................  5  1  32 16
  9: Zbigniew Czerwiński, Ronnie Jamroży, Cameron Woodward (Fn), Dawid Lampart (Fx)..  5  0  37 16
10: Marcin Rempała, Mariusz Węgrzyk, Charlie Gjedde, Lukas Dryml....................  5  1  42 17
11: Maciej Kuciapa, Paweł Miesiąc, Zbigniew Czerwiński, Ronnie Jamroży (X)..........  1  5  43 22
12: Marcin Rempała, Mariusz Węgrzyk, Kevin Woelbert, Dawid Lampart..................  5  1  48 23
13: Maciej Kuciapa J, Paweł Miesiąc, Denis Gizatulin, Michał Mitko....................  1  8  49 31
14: Denis Gizatulin, Mariusz Węgrzyk, Dawid Lampart, Kevin Woelbert.................  5  1  54 32
15: Marcin Rempała, Paweł Miesiąc, Maciej Kuciapa, Zbigniew Czerwiński(Fx)................  3  3  57 35

Sędzia: Domi815
Zawodnik meczu: Marcin Rempała

Rozliczenie: RKM - Bilety +150 tys. , Wygrana +50 tys. ,, Pensje -50 tys.,  Sponsor +100 tys. = +250 tys.
Przegrana -50 tys. , Pensje -50 tys. , Sponsor +100 tys. = 0


Mamy 15 sekund, oni zdejmą bramkarza, wprowadzą siódmego gracza! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu.
I tak awansowaliśmy do półfinału

Offline

 

#5 2009-03-28 22:09:29

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: 2 kolejka rundy zasadniczej

GTŻ GRUDZIĄDZ 53
1. Oliver Allen.............. 1  1* 1  3  2* -   8+2
2. Tomasz Rempała............ 3  2  3  2* 2* -  12+2
3. Niklas Klingberg.......... 1  0  0  1  -  -   2
4. Matej Ferjan.............. 0  1  2  2* -  -   5+1
5. Henrik Gustafsson......... 3  1  1  3  3  -  11
6. Artur Mroczka............. 3  3  0  3  3  -  12
7. Emil Idziorek............. 2* 1  -  -  -  -   3+1

START GNIEZNO 37
1. Dawid Cieślewicz.......... 2  3  3  2  0  -  10
2. Mirosław Jabłoński........ 0  2* 2* 0  0  -   4+2
3. Krzysztof Jabłoński....... 2* 0  2  1  -  -   5+1
4. Mariusz Puszakowski....... 3  2  0  1  1  -   7
5. Piotr Paluch.............. 2  3  3  0  1  -   9
6. Kacper Gomólski........... 1  0  1  0  -  -   2
7. Marcel Kajzer............. 0  0  -  -  -  -   0

No. Results                                                                      GT ST  GT ST
  1: Artur Mroczka, Emil Idziorek, Kacper Gomólski, Marcel Kajzer................  5  1   5  1
  2: Tomasz Rempała, Dawid Cieślewicz, Oliver Allen, Mirosław Jabłoński..........  4  2   9  3
  3: Mariusz Puszakowski, Krzysztof Jabłoński, Niklas Klingberg, Matej Ferjan....  1  5  10  8
  4: Henrik Gustafsson, Piotr Paluch, Emil Idziorek, Marcel Kajzer...............  4  2  14 10
  5: Dawid Cieślewicz, Mirosław Jabłoński, Matej Ferjan, Niklas Klingberg........  1  5  15 15
  6: Artur Mroczka, Mariusz Puszakowski, Henrik Gustafsson, Krzysztof Jabłoński..  4  2  19 17
  7: Piotr Paluch, Tomasz Rempała, Oliver Allen, Kacper Gomólski.................  3  3  22 20
  8: Dawid Cieślewicz, Mirosław Jabłoński, Henrik Gustafsson, Artur Mroczka......  1  5  23 25
  9: Tomasz Rempała, Krzysztof Jabłoński, Oliver Allen, Mariusz Puszakowski......  4  2  27 27
10: Piotr Paluch, Matej Ferjan, Kacper Gomólski, Niklas Klingberg...............  2  4  29 31
11: Henrik Gustafsson, Tomasz Rempała, Krzysztof Jabłoński, Mirosław Jabłoński..  5  1  34 32
12: Artur Mroczka, Dawid Cieślewicz, Niklas Klingberg, Kacper Gomólski..........  4  2  38 34
13: Oliver Allen, Matej Ferjan, Mariusz Puszakowski, Piotr Paluch...............  5  1  43 35
14: Artur Mroczka, Oliver Allen, Mariusz Puszakowski, Mirosław Jabłoński........  5  1  48 36
15: Henrik Gustafsson, Tomasz Rempała, Piotr Paluch, Dawid Cieślewicz...........  5  1  53 37


Sędzia: Cinek2008
Zawodnik Meczu:Artur Mroczka

rozliczenie: GTŻ Bilety +150 tys. , Wygrana +50 tys. ,, Pensje -50 tys.,  Sponsor +100 tys. = +250 tys.
Start Przegrana -50 tys. , Pensje -50 tys. , Sponsor +100 tys. = 0


KARY:
Mateo123: -250 tys. za nierozegranie meczu w terminie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tenis cytaty czekolada w pochwie zamek bran jak zablokować reklamy w google chrome www.max-bakugan.pun.pl