::Speedway Manager::

Bardzo fajny menager żużlowy

#1 2009-03-30 17:16:09

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

3 kolejka rundy zasadniczej

Rybnik - Tarnów
Rzeszów - Grudziądz
Poznań - Daugavpils
Gniezno - Ostrów

Offline

 

#2 2009-04-03 14:49:20

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: 3 kolejka rundy zasadniczej

PSŻ POZNAŃ 43
1. Łukasz Jankowski.......... 2  1  0  3  2  -   8
2. Paweł Hlib................ 1* 3  1  3  0  -   8+1
3. Rafał Trojanowski......... 2* 1  1  2  1* -   7+2
4. Daniel Pytel.............. 3  3  3  2* 1  -  12+1
5. Norbert Kościuch.......... 2  X  DS -  -  -   2   (I)
6. Adam Kajoch............... 2  1  1  E  1* -   5+1
7. Grzegorz Stróżyk.......... 1* Fx -  -  -  -   1+1 (I)

LOKOMOTIVE DAUGAVPILS 47
1. Grigorij Łaguta........... 3  2  3  3  3  -  14
2. Christian Hefenbrock...... E  0  2* 2  -  -   4+1
3. Maksim Bogdanow........... 0  3  3  1* 2* -   9+2
4. Roman Powazhnyj........... 1  2* 2* 0  -  -   5+2
5. Adam Shields.............. 1  0  2  1  3  -   7
6. Jewgniej Karwackij........ 0  0  -  -  -  -   0
7. Artiom Łaguta............. 3  3  2  0  0  -   8

No. Results                                                                     PS LO  PS LO
  1: Artiom Łaguta, Adam Kajoch, Grzegorz Stróżyk, Jewgniej Karwackij...........  3  3   3  3
  2: Grigorij Łaguta, Łukasz Jankowski, Paweł Hlib, Christian Hefenbrock (E)....  3  3   6  6
  3: Daniel Pytel, Rafał Trojanowski, Roman Powazhnyj, Maksim Bogdanow..........  5  1  11  7
  4: Artiom Łaguta, Norbert Kościuch, Adam Shields, Grzegorz Stróżyk (Fx).......  2  4  13 11
  5: Daniel Pytel, Grigorij Łaguta, Rafał Trojanowski, Christian Hefenbrock.....  4  2  17 13
  6: Maksim Bogdanow, Roman Powazhnyj, Adam Kajoch, Norbert Kościuch (X)........  1  5  18 18
  7: Paweł Hlib, Artiom Łaguta, Łukasz Jankowski, Adam Shields..................  4  2  22 20
  8: Grigorij Łaguta, Christian Hefenbrock, Adam Kajoch, Norbert Kościuch (DS)..  1  5  23 25
  9: Maksim Bogdanow, Roman Powazhnyj, Paweł Hlib, Łukasz Jankowski.............  1  5  24 30
10: Daniel Pytel, Adam Shields, Rafał Trojanowski, Jewgniej Karwackij..........  4  2  28 32
11: Paweł Hlib, Christian Hefenbrock, Maksim Bogdanow, Adam Kajoch (E).........  3  3  31 35
12: Grigorij Łaguta, Rafał Trojanowski, Adam Kajoch, Artiom Łaguta.............  3  3  34 38
13: Łukasz Jankowski, Daniel Pytel, Adam Shields, Roman Powazhnyj..............  5  1  39 39
14: Adam Shields, Łukasz Jankowski, Rafał Trojanowski, Artiom Łaguta...........  3  3  42 42
15: Grigorij Łaguta, Maksim Bogdanow, Daniel Pytel, Paweł Hlib.................  1  5  43 47

PSZ - Bilety +150 tys. , Przegrana-50 tys. Pensje -50 tys. , Sponsor +100 tys. = +150tys.
Lokomotive - Pensje -50 tys. , Wygrana +50 tys. Sponsor +100 tys. = +100

Offline

 

#3 2009-04-03 19:11:03

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: 3 kolejka rundy zasadniczej

STAL RZESZÓW 42
1. Cameroon Woodward......... 1* 3  2  1  1* -   8+2
2. Charlie Gjedde............ 2  1  0  3  2  -   8
3. Paweł Miesiąc............. 2  2* 2  2  2  -  10+1
4. Maciej Kuciapa............ 1* 3  1* 0  -  -   5+2
5. Lukas Dryml............... N2 2  3  1  0  -   6
6. Kevin Woelbert............ 0  1* -  -  -  -   1+1
7. Dawid Lampart............. 2  2  0  0  -  -   4

GTŻ GRUDZIĄDZ 48
1. Henrik Gustaffson......... 3  0  2  3  3  -  11
2. Mariusz Franków........... 0  1  1* 0  -  -   2+1
3. Matej Ferjan.............. 0  3  3  2  3  -  11
4. Oliver Allen.............. 3  D  1  3  1  -   8
5. Tomasz Rempała............ 3  2  3  2* 0  -  10+1
6. Artur Mroczka............. 1  -  -  -  -  -   1
7. Wacław Stokrotka.......... 3  1  0  0  1  -   5

No. Results                                                                 ST GT  ST GT
  1: Wacław Stokrotka, Dawid Lampart, Artur Mroczka, Kevin Woelbert.........  2  4   2  4
  2: Henrik Gustaffson, Charlie Gjedde, Cameroon Woodward, Mariusz Franków..  3  3   5  7
  3: Oliver Allen, Paweł Miesiąc, Maciej Kuciapa, Matej Ferjan..............  3  3   8 10
  4: Tomasz Rempała, Dawid Lampart, Wacław Stokrotka, Lukas Dryml (N2)......  2  4  10 14
  5: Maciej Kuciapa, Paweł Miesiąc, Mariusz Franków, Henrik Gustaffson......  5  1  15 15
  6: Matej Ferjan, Lukas Dryml, Kevin Woelbert, Oliver Allen (D)............  3  3  18 18
  7: Cameroon Woodward, Tomasz Rempała, Charlie Gjedde, Wacław Stokrotka....  4  2  22 20
  8: Lukas Dryml, Henrik Gustaffson, Mariusz Franków, Dawid Lampart.........  3  3  25 23
  9: Matej Ferjan, Cameroon Woodward, Oliver Allen, Charlie Gjedde..........  2  4  27 27
10: Tomasz Rempała, Paweł Miesiąc, Maciej Kuciapa, Wacław Stokrotka........  3  3  30 30
11: Charlie Gjedde, Matej Ferjan, Lukas Dryml, Mariusz Franków.............  4  2  34 32
12: Henrik Gustaffson, Paweł Miesiąc, Wacław Stokrotka, Dawid Lampart......  2  4  36 36
13: Oliver Allen, Tomasz Rempała, Cameroon Woodward, Maciej Kuciapa........  1  5  37 41
14: Matej Ferjan, Charlie Gjedde, Oliver Allen, Lukas Dryml................  2  4  39 45
15: Henrik Gustaffson, Paweł Miesiąc, Cameroon Woodward, Tomasz Rempała....  3  3  42 48

rozliczenie:

STAL RZESZÓW  Bilety +150 tys. , Przegrana-50 tys. Pensje -50 tys. , Sponsor +100 tys. = +150tys
GTŻ GRUDZIĄDZ  Pensje -50 tys. , Wygrana +50 tys. Sponsor +100 tys. = +100

Offline

 

#4 2009-04-03 20:37:48

Domi815

Moderator

8149787
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 339
Punktów :   

Re: 3 kolejka rundy zasadniczej

RKM RYBNIK 39
1. Zbigniew Czerwiński....... 2  0  1* 1  2  2   8+1
2. Ronnie Jamroży............ 0  2  2  Fx -  -   4   (I)
3. Marcin Rempała............ 0  2  3  0  0  -   5
4. Mariusz Węgrzyk........... 1  X  0  1  -  -   2
5. Denis Gizatulin........... 0  3  3  3  2!* -  11+1
6. Michał Mitko.............. 3  2  0  0  2  -   7
7. Sławmoir Pyszny........... 2* -  -  -  -  -   2+1

UNIA TARNÓW 52
1. Janusz Kołodziej.......... 3  2  3  1* 3  -  12+1
2. Steve Boxal............... 1  1* 2* 2  -  -   6+2
3. Bjarne Pedersen........... 2* 1  2  1  1  -   7+1
4. Sebastian Ułamek.......... 3  3  1* 3  3  -  13+1
5. Piotr Świderski........... 3  3  3  2  0  -  11
6. Patrick Hougarrd.......... X  1  1  -  -  -   2
7. Marcin Mydłowski.......... 1  0  0  -  -  -   1

No. Results                                                                       RK UN  RK UN
  1: Michał Mitko, Sławmoir Pyszny, Marcin Mydłowski, Patrick Hougarrd (X)........  5  1   5  1
  2: Janusz Kołodziej, Zbigniew Czerwiński, Steve Boxal, Ronnie Jamroży...........  2  4   7  5
  3: Sebastian Ułamek, Bjarne Pedersen, Mariusz Węgrzyk, Marcin Rempała...........  1  5   8 10
  4: Piotr Świderski, Michał Mitko, Patrick Hougarrd, Denis Gizatulin.............  2  4  10 14
  5: Sebastian Ułamek, Ronnie Jamroży, Bjarne Pedersen, Zbigniew Czerwiński.......  2  4  12 18
  6: Denis Gizatulin, Janusz Kołodziej, Steve Boxal, Michał Mitko.................  3  3  15 21
  7: Piotr Świderski, Marcin Rempała, Patrick Hougarrd, Mariusz Węgrzyk (X).......  2  4  17 25
  8: Denis Gizatulin, Bjarne Pedersen, Sebastian Ułamek, Michał Mitko.............  3  3  20 28
  9: Piotr Świderski, Ronnie Jamroży, Zbigniew Czerwiński, Marcin Mydłowski.......  3  3  23 31
10: Janusz Kołodziej, Steve Boxal, Zbigniew Czerwiński, Mariusz Węgrzyk..........  1  5  24 36
11: Sebastian Ułamek, Zbigniew Czerwiński, Bjarne Pedersen, Ronnie Jamroży (Fx)..  2  4  26 40
12: Marcin Rempała, Piotr Świderski, Mariusz Węgrzyk, Marcin Mydłowski...........  4  2  30 42
13: Denis Gizatulin, Steve Boxal, Janusz Kołodziej, Marcin Rempała...............  3  3  33 45
14: Janusz Kołodziej, Michał Mitko, Bjarne Pedersen, Marcin Rempała..............  2  4  35 49
15: Sebastian Ułamek, Zbigniew Czerwiński, Denis Gizatulin, Piotr Świderski......  4  3  39 52

Rozliczenie: RKM -  Bilety +150 tys., Przegrana -50 tys. , Pensje -50 tys., Sponsor +100 tys. = +150 tys.
Unia T. - Wygrana +50 tys. , Pensje -50 tys. , Sponsor +100 tys. = +100 tys.


Mamy 15 sekund, oni zdejmą bramkarza, wprowadzą siódmego gracza! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu.
I tak awansowaliśmy do półfinału

Offline

 

#5 2009-04-04 10:48:33

cinek2008

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 347
Punktów :   10 
WWW

Re: 3 kolejka rundy zasadniczej

2009-04-04  at Gniezno

START GNIEZNO 47
1. Dawid Cieslewicz.......... 2* D  3  3  2* -  10+2
2. Mariusz Puszakowski....... 3  T  1  2* -  -   6+1
3. Mirosław Jabłoński........ 3  2  1* 2  2  -  10+1
4. Krzysztof Jabłoński....... 2* 1* 2  1  0  -   6+2
5. Piotr Paluch.............. 3  3  1  3  3  -  13
6. Marcel Kajzer............. 0  0  -  -  -  -   0
7. Kacper Gomólski........... 1  1  0  0  -  -   2

KM OSTRÓW 42
1. Adrian Gomólski........... 1  E  3  3  1  -   8
2. Karol Ząbik............... D  3  2* 1  1  -   7+1
3. Krystian Klecha........... 1  1* Fx -  -  -   2+1 (I)
4. Daniel Nermark............ D  2  2  0  -  -   4
5. Chris Harris.............. D  2* 3  2  0  -   7+1
6. Patryk Pawlaszczyk........ 2* 3  D  1  3  -   9+1
7. Nicolaj Klindt............ 3  2  0  -  -  -   5

No. Results                                                                           ST KM  ST KM
  1: Nicolaj Klindt, Patryk Pawlaszczyk, Kacper Gomólski, Marcel Kajzer...............  1  5   1  5
  2: Mariusz Puszakowski, Dawid Cieslewicz, Adrian Gomólski, Karol Ząbik (D)..........  5  1   6  6
  3: Mirosław Jabłoński, Krzysztof Jabłoński, Krystian Klecha, Daniel Nermark (D).....  5  1  11  7
  4: Piotr Paluch, Nicolaj Klindt, Kacper Gomólski, Chris Harris (D)..................  4  2  15  9
  5: Karol Ząbik, Mirosław Jabłoński, Krzysztof Jabłoński, Adrian Gomólski (E)........  3  3  18 12
  6: Piotr Paluch, Daniel Nermark, Krystian Klecha, Marcel Kajzer.....................  3  3  21 15
  7: Patryk Pawlaszczyk, Chris Harris, Dawid Cieslewicz (D), Mariusz Puszakowski (T)..  0  5  21 20
  8: Adrian Gomólski, Karol Ząbik, Piotr Paluch, Kacper Gomólski......................  1  5  22 25
  9: Dawid Cieslewicz, Daniel Nermark, Mariusz Puszakowski, Krystian Klecha (Fx)......  4  2  26 27
10: Chris Harris, Krzysztof Jabłoński, Mirosław Jabłoński, Patryk Pawlaszczyk (D)....  3  3  29 30
11: Piotr Paluch, Mariusz Puszakowski, Karol Ząbik, Nicolaj Klindt...................  5  1  34 31
12: Adrian Gomólski, Mirosław Jabłoński, Patryk Pawlaszczyk, Kacper Gomólski.........  2  4  36 35
13: Dawid Cieslewicz, Chris Harris, Krzysztof Jabłoński, Daniel Nermark..............  4  2  40 37
14: Patryk Pawlaszczyk, Mirosław Jabłoński, Karol Ząbik, Krzysztof Jabłoński.........  2  4  42 41
15: Piotr Paluch, Dawid Cieslewicz, Adrian Gomólski, Chris Harris....................  5  1  47 42

START: Wygrana +50tys, Bilety +150tys, Pensje -50tys, Sponsor +100tys = 250tys
KM: Przegrana -50tys, Pensje -50tys, Sponsor +100tys = 0tys

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
docieranie się małżeństwa forum da sie zarobić na rysunkach wloskie ubrania opinie najlepszy w mma ameryka www.woso.pun.pl